KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7775108
nr 777 5108
Ardy Strüwer
(1939-2023), Sverige
Blandteknik, Ardy Strüwer (f. 1939), "Paris rive gauche", signerad, bladets mått: 28x30
Utrop:
2.000 kr
Såld:
3.600 kr
måndag 17 september 2012
kl 19:56:46
1.500 kr
2.500 kr
1.900 kr
3.500 kr
3.100 kr
Ardy Strüwer
Läs mer om Ardy Strüwer